#61 2012-10-14 16:26:39

Aiwlyss

http://i.imgur.com/Tmkme.png

Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 363
Wiek Postaci: 16 lat
Główny Pokemon: Cacnea, Cień i Cloystuś

Re: przygoda Minoru i Aiwlyss

Minoru? Za kwiatkiem? Zawsze był dziwny, ale to... Cóż, jak to mówią, co kraj to obyczaj.

Stanęłam przy drzwiach, chwytając Shinę za jedno z jajek. Chciałam przekazać jej słowo Boże, a przy okazji wyglądać tak, jakby wszystko było właściwe i na swoim miejscu. To zawsze działa. Zaczęłam szeptać.
-Ty przerośnięty Humpty-Dumbty! Masz mi to znaleźć, albo Psychopata sprawi, że będzie ci bardzo, ale to bardzo przykro. A że widzę, co się między wami dzieje, jemu też może być przykro, że cię... katuje - z rozkoszą smakowałam to słowo. Tak, to był najstarszy rodzaj perswazji w pełnej krasie. - A jeżeli cię złapią, lub co gorsza, pokażesz komuś drogę do miejsca spotkania, to będę się musiała s bardzo poważnie zastanawiać, kogo ukarać zamiast ciebie. Więc, kiedy już wyjdziesz tak, by nikt cię nie zauważył, to nie nawal, dobra? Zrozumiałaś? PYTAM SIĘ, CZY ZROZUMIAŁAŚ!
Gdy już załatwiłam jedną sprawę, podeszłam do komputera i wyciągnęłam wszystkie poki z boxu. Każdy się przyda. Przy okazji mruknęłam do czwórki najbardziej zaufanych:
- Zróbcie tu jakąś hecę, dobra? Żeby mogła wyjść niepostrzeżenie - zauważyłam minę Psychopaty. - Oj, przestań. Nawet pogrozić już nie można?
Chwilę po wydarzeniach, które zainicjowały moje pokemony, wsiadłam na Cienia i wystartowałam. Obok mnie leciała Larwesta z Giblem, a na moich rękach siedziała Cacturna. Gdzieś z tyłu szybował Chatot, Sigilyph i Duskull.
Przywołałam je bliżej, by wydać odpowiednie rozkazy.
- Sigilyph, nawiąż połączenie psychiczne z Shiną. Prześlij jej, aby kręciła się w kółko, by zgubić ewentualnego szpiega. I niech mi się nie waży podejść do tego miejsca. Ma nam tylko przesłać koordynaty. Nie trać z nią kontaktu!
Dobra, twoim drugim zadaniem jest przeszukiwanie psychiczne okolicy. Jeśli ktoś nas śledzi, informuj Larvestę i Gabe'a. Oni mają atakować. Chatot, twoja rola jest taka sama, tylko ty nasłuchujesz. Twoja rasa jest w tym świetna,więc usłyszysz nawet najsłabsze dźwięki. Dale, ty szukasz zmysłami ducha.
- Teraz pora na was, moi drodzy - zwróciłam się do pokemonów z drużyny. - Cacturno, chronisz nas. Wytwórz Protect, a po jego ścianach puść Sunny Day i Sunny Beam. Powinny oślepić przeciwnika. Larvesto, Gabe, atakujecie cokolwiek, co namierzy tamta trójka z tyłu.
Murkrow, pokrążymy trochę nad miastem, a potem wylądujemy na jakiejś polance.


http://desmond.imageshack.us/Himg837/scaled.php?server=837&filename=aiwlysskopia.jpg&res=landing
http://img43.imageshack.us/img43/7995/apokalipsa.jpg
Tako rzecze Wujek Google!


Dziecko Markiewicza

Offline

 

#62 2012-12-10 20:41:33

Kyoraku

http://i.imgur.com/Tmkme.png

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 1039
Wiek Postaci: 15 lat
Główny Pokemon: Mismagius

Re: przygoda Minoru i Aiwlyss

(Fajnie to zabrzmiało: "Stanęłam przy drzwiach, chwytając Shinę za jedno z jajek' )

Mino:
W wyniku hecy, jaką zrobiły Pokemony Aiwlyss, przewróciło się kilka stolików, blokując główne wejście . Kątem oka zauważyłeś czarnego ptaka, który odlatywał w bliżej nieokreślonym kierunku i Gastly'ego, który wyleciał przez ścianę lecznicy. Gdy wszystko było w porządku, wyleciał również Skarmory, który dzięki swojej zdolności (Keen Eye) wypatrzył ducha i ruszył za nim. W oddali widać było sporą kulę światła. Jessendra zniknęła już gdzieś za horyzontem, jednak po pół godzinie chodzenia po mieście zauważyłeś ją w jednej z eleganckich kawiarni. Popijała sobie z porcelanowej filiżanki i głaskała po głowie pięknego Lieparda. Wyglądało to wszystko na zwykły popołudniowy relaks. "Świetlna kula" nagle znikła, a na pobliskie drzewo zaczęła włazić grupka jajeczek Exeggcute w specyficznym kolorze.

Aiw:
Twoje Pokemony (zwłaszcza Psychopata) zrobił bajzel na miarę zapowiadanego na 21.12 końca świata. Poprzewracane stoliki, rozbite doniczki, a część aparatury leczącej jedynie do wymiany. Udało wam się jednak niepostrzeżenie wydostać (drzwi były częściowo zablokowane). Lecąc w kuli światła dostałaś nagle wiadomość od Dale'a, że jesteście śledzeni. Z dołu natomiast widać było Shiny jajeczka, które podskakiwały nerwowo na drzewie rosnącym przy głównej ulicy Slateport. Nie widać było w okolicy nikogo poza przelatującym w okolicy Skarmorym, jednak Duskull nadal upierał się, że jesteście śledzeni (wspierał go również Sigilyph). Exeggcute pokazywały na młodą kobietę o pięknych, długich włosach, popijając kawkę w jednej z luksusowych kawiarni. Mignęło ci również coś niebieskiego, ale natychmiast znikło.

(Sorki, że tak późno. Mam nadzieję, że starczy, bo długo nie pisałem i wena troszkę kuleje)


http://24.media.tumblr.com/5ce39af28f6185de34cddaf1d5756225/tumblr_mi52z4uDty1qcu2hho1_r1_500.gif

Hope is comforting. It allows us to accept fate, no matter how tragic it might be...

http://oi49.tinypic.com/2rp5n3d.jpg

Offline

 
Klodi ~ [Administrator] ~ 32295668
Dyziek ~ [Administrator] ~ 7995310

Minoru ~ [Moderator] ~ 10741727
GG: 10741727
Aiwlyss ~ [Moderator] ~ 16097173
GG: 16097173

PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF Toplista stron Anime&Manga Toplista Anime Toplista Anime Strefa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
monocykle kingsong wolne domki Darłówko materace hilding