#1 2012-02-01 20:36:11

Semiramide

http://i.imgur.com/ACbx8.png

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 525

~Co możemy wykopać w kopalni?

Bardzo Często:
- Od 100 do 250zł
- Pokeball'e http://upnetwork.net/fb/sprites/items/pokeball.gif
- Muffinki http://www.serebii.net/itemdex/sprites/roundcushion.png
- Perła http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/f/fe/Bag_Pearl_Sprite.png

Często:
- Od 250 do 450zł
- Greatball'e http://th75.photobucket.com/albums/i314/pokemonsmash/icons/th_great_ball.png
- TM'y
- Relic Band http://www.serebii.net/itemdex/sprites/relicband.png
- Relic Copper http://www.serebii.net/itemdex/sprites/reliccopper.png
- Relic Crown http://www.serebii.net/itemdex/sprites/reliccrown.png   
- Relic Gold http://www.serebii.net/itemdex/sprites/relicgold.png   
- Relic Silver http://www.serebii.net/itemdex/sprites/relicsilver.png   
- Relic Statue http://www.serebii.net/itemdex/sprites/relicstatue.png
- Relic Vase http://www.serebii.net/itemdex/sprites/relicvase.png

Rzadko:
- Od 450 do 500zł
- Luxury ball http://www.serebii.net/itemdex/sprites/luxuryball.png
- Słodkie serce http://www.serebii.net/itemdex/sprites/sweetheart.png
- Lemoniada http://www.serebii.net/itemdex/sprites/lemonade.png
- Naszyjnik http://www.serebii.net/itemdex/sprites/mysticwater.png
- Klejnot Wody http://www.serebii.net/itemdex/sprites/watergem.png
- Klejnot Trawy http://www.serebii.net/itemdex/sprites/grassgem.png
- Klejnot Ognia http://www.serebii.net/itemdex/sprites/firegem.png
- Klejnot Elektryczności http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/2/2b/Bag_Electric_Gem_Sprite.png
- Klejnot Lodu http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/2/27/Bag_Ice_Gem_Sprite.png
- Klejnot Walki http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/0/0d/Bag_Fighting_Gem_Sprite.png
- Klejnot Trucizny http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/2/2c/Bag_Poison_Gem_Sprite.png
- Klejnot Ziemi http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/2/2c/Bag_Ground_Gem_Sprite.png
- Klejnot Lotu http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/5/5a/Bag_Flying_Gem_Sprite.png
- Klejnot Psychiki http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/f/f3/Bag_Psychic_Gem_Sprite.png
- Klejnot Robaków http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/0/04/Bag_Bug_Gem_Sprite.png
- Klejnot Skały http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/6/69/Bag_Rock_Gem_Sprite.png
- Klejnot Duchów http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/1/13/Bag_Ghost_Gem_Sprite.png
- Klejnot Smoków http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/f/f1/Bag_Dragon_Gem_Sprite.png
- Klejnot Ciemności http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/e/ee/Bag_Dark_Gem_Sprite.png
- Klejnot Stali http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/2/29/Bag_Steel_Gem_Sprite.png
- Klejnot Normalny http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/c/c2/Bag_Normal_Gem_Sprite.png
- Dawn Stone http://www.serebii.net/itemdex/sprites/dawnstone.png
- Fire Stone http://www.serebii.net/itemdex/sprites/firestone.png
- Moon Stone http://www.serebii.net/itemdex/sprites/moonstone.png

Bardzo Rzadko:
- Ziemnego pokemona http://cdn.bulbagarden.net/upload/8/8a/Ani027MS.pnghttp://cdn.bulbagarden.net/upload/5/5b/Ani050MS.pnghttp://cdn.bulbagarden.net/upload/4/47/Ani529MS.png
- Szafir http://www.serebii.net/itemdex/sprites/sapphire.png
- Rubin http://www.serebii.net/itemdex/sprites/ruby.png
- Armor Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/armorfossil.png   
- Claw Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/clawfossil.png   
- Cover Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/coverfossil.png
- Dome Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/domefossil.png
- Helix Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/helixfossil.png
- Old Amber http://www.serebii.net/itemdex/sprites/oldamber.png
- Plume Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/plumefossil.png
- Root Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/rootfossil.png
- Skull Fossil http://www.serebii.net/itemdex/sprites/skullfossil.png


http://squiby.net/view/8006147.png

Offline

 
Klodi ~ [Administrator] ~ 32295668
Dyziek ~ [Administrator] ~ 7995310

Minoru ~ [Moderator] ~ 10741727
GG: 10741727
Aiwlyss ~ [Moderator] ~ 16097173
GG: 16097173





PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF Toplista stron Anime&Manga Toplista Anime Toplista Anime Strefa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
plakaty